Παρέλαση 28ης Οκτωβρίου 2023

Το 3ο Γυμνάσιο Αιγάλεω συμμετείχε στον εορτασμό, την δοξολογία στον Ι.Ν Εσταυρωμένου την κατάθεση στεφάνων και την παρέλαση για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940.

Στις εκδηλώσεις συμμετείχαν δύο τμήματα μαθητών και μαθητριών συνοδευόμενα από τον διευθυντή του σχολείου κ. Ανδρέα Ρηγάτο καθώς και την καθηγήτρια φυσικής αγωγής κ. Δήμητρα Τζίμη.

Σχολική Εορτή 2023 για την Επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940

1.ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ

2.ΟΡΙΣΜΟΣ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΤΑΤΩΝ

3.ΑΦΗΓΗΣΗ: Σακελλάκης Ιωάννης Α3