Ενισχυτική Διδασκαλία 2023-2024-Δηλώσεις Συμμετοχής

Δηλώσεις Συμμετοχής στο πρόγραμμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας για το Σχολικό έτος 2023-2024.

Ο κάθε κηδεμόνας μπορεί να δηλώσει αν επιθυμεί ο μαθητής  που κηδεμονεύει  να παρακολουθήσει ένα ή περισσότερα μαθήματα στα πλαίσια της Ενισχυτικής Διδασκαλίας σύμφωνα με την σχετική νομοθεσία: (Ενισχυτική Διδασκαλία-Νομοθεσία).

Η έναρξη του προγράμματος, το σχολείο στο οποίο θα διεξάγεται καθώς και το συγκεκριμένο ωράριο που θα ακολουθείται θα ανακοινωθεί από την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γ' Αθήνας όταν ολοκληρωθούν οι δηλώσεις συμμετοχής των μαθητών.

Στην παρακάτω φόρμα μπορείτε να συμπληρώσετε ηλεκτρονικά μέχρι και την Τετάρτη 15 Νοεμβρίου στις 14:00 τα στοιχεία του μαθητή καθώς επίσης  μαθήματα που θέλει να παρακολουθήσει στην Ενισχυτική Διδασκαλία.

Μπορούν να επιλεγούν από ένα μέχρι και έξι μαθήματα.