Όμιλοι και Προγράμματα 2023-2024 Αναγγελία

Το Σχολικό Έτος 2023-2024 θα λειτουργήσουν στο 3ο Γυμνάσιο Αιγάλεω Εκπαιδευτικοί Όμιλοι, Πολιτιστικά και Περιβαλλοντικά Προγράμματα για τους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας ανεξάρτητα από την τάξη φοίτησης.

Στην Ιστοσελίδα του σχολείου οι γονείς και κηδεμόνες έχουν την δυνατότητα να δηλώσουν τον  όμιλο και το πρόγραμμα που επιθυμεί ο κάθε μαθητής να συμμετάσχει:

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί μέχρι και την Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2023 στις  24:00.
Μετά την κατάρτηση των ομάδων μαθητών από τον συντονιστή εκπαιδευτικό τα προγράμματα και οι όμιλοι θα ξεκινήσουν το πρώτο δεκαήμερο του Νοεμβρίου και θα διαρκέσουν μέχρι τα μέσα Μαΐου.
Στην παραπάνω διεύθυνση μπορείτε να ενημερωθείτε για όλους τους ομίλους και τα προγράμματα καθώς επίσης και για τον κανονισμό λειτουργίας τους.

Ο Διευθυντής του 3ου Γυμνασίου Αιγάλεω
Ανδρέας Ρηγάτος